loader image

Вхідні двері

Посилені зламостійкі вхідні двері для будинків та квартир

Під замовлення

В салонах елітних дверей APRIO можна замовити вхідні двері за необхідними розмірами, з індивідуальною комплектацією. Вхідні двері, перш за все, повинні виконувати захисні функції: протистояти несанкціонованому проникненню в квартиру, захищати будинок від холоду, спеки, дощу та пилу та сторонніх звуків.

Надійні

Головним критерієм захисних функцій зовнішніх дверей є посилена конструкція металевого каркасу. Ми не афішуємо на сайті замки, ескізи конструкцій вхідних дверей, які не описуємо функції та розташування спецзамків, тим самим оберігаємо двері від «кримінальних ідей» зломщиків.

г.Киев. ЖК "Golden Park". Квартира. Зеркальные межкомнатные двери с пескоструйным рисунком.
У нас великий досвід

Портфоліо наших робіт

Portfolio

Ми одні з перших розробили та впровадили в життя виготовлення вхідних дверей з внутрішньою панеллю від міжкімнатної, тобто вхідні двері виглядають з квартири, як міжкімнатні – у тому ж стилі. Цю ідею схвалили багато провідних дизайнерів і архітекторів, і самим Замовникам теж дуже подобається.

Основним критерієм при підборі вхідних дверей є їхня якість, а відповідно, міцність. Не менш важливу функцію виконує також дизайн дверей, адже він уособлює собою саме житло і, як результат, Ваш смак.

Вхідні двері на замовлення Київ

Дизайн вхідних дверей

Бажаєте захистити квартиру, будинок чи офіс надійним дверним блоком, що гармоніює з будинком чи внутрішнім оздобленням квартири?

Ми створюємо саме такі двері:

За 20 років жодних відкритих дверей;
Загальна вага встановлених металоконструкцій – 140 кг;
Замки 5-6 клас зламостійкість;
Протистояння інтелектуальної та кримінальної розкривності;
Зовнішнє та внутрішнє оздоблення може виготовлятися за ескізом замовника або дизайнера;
Складання та монтаж здійснюють майстри компанії;
Ціна від 35000 грн.

Замовлення на вхідні двері приймаються від мешканців Києва та інших регіонів України. Якщо не виходить вибрати товар, є сумніви, зверніться по допомогу. Ми завжди на зв’язку!

Петлі на підшипнику

Петлі на підшипнику не потребують догляду і практично вічні

Мінеральна вата

Завдяки мінеральній ваті двері не втрачають тепло і не пропускають спеку

Ребра жорсткості

Ваші двері мають високу міцність

Замок

Міцний замок сз системою 

Антизрізи

Завдяки мінеральній ваті не втрачають тепло та не пропускають спеку

Девітор

Ваші двері мають високу міцність

На сьогоднішній день безпека приміщення може гарантуватися різними способами: сигналізація, камери відеоспостереження, домофони і т.д. Але найпершим і найважливішим гарантом безпеки Вашого житла від небажаного вторгнення, безсумнівно, були і залишаються вхідні двері. І щоб купити надійні вхідні двері в Києві, необхідно чимало попрацювати.

Ціни на вхідні двері в Києві варіюються в залежності від висоти самооцінки самого виробники. У нашій же компанії вони абсолютно обгрунтовані і залежать від конкретних аспектів проведення виробничих робіт: вартості матеріалів, фурнітури, інструментів, розмірів дверного отвору і т.д.

Якщо Ви все ж зважилися скористатися послугами нашої компанії, щоб замовити вхідні двері, тоді Вам потрібно зв’язатися з нами, щоб фахівець міг виїхати до Вашого дому або офісу і провести підготовчі заміри. Він складе кошторис і назве Вам вартість.

Відгуки наших клієнтів

"Привітні менеджери, дуже докладні та повні консультації, підхід "від клієнта", "прозорі" ціни на матеріали та роботи. А так само кави та цукерки! :-)"
Pavlo Balytskyi
Местный эксперт
"Відмінні двері! І обслуговування також ... мене обслуговував Сергій, дуже приємний молодий чоловік. доставку зробили вчасно, все, як я хотіла. Рекомендую."
Инна Бабенко
Designer
"Замовляли вхідні двері в салоні. Консультант Сергій дуже допоміг із вибором замків та ручок. Залишилися задоволені."
Игорь Виценко
Юрист