loader image

Ми в APRIO створюємо шедеври,
які змінюють ваш простір і життя на краще!

Мережа салонів Aprio

Компанія Aprio співпрацює з провідними дизайнерами та архітекторами України. Втілення ідей дизайнерів Ви зможете побачити в портфоліо.

Interior Design

"Філософія нашої компанії має на увазі те, що ми не прагнемо просто закрити прохід в отворі вашого будинку, квартири, офісу або готелю. Будь-яке з цих приміщень гідно того, щоб його оформили з повагою і відповідальністю."

Шоурум Aprio

Постійно удосконалюючи технології, двері Aprio стають тільки краще, що дозволяє задовольнити навіть самого вимогливого клієнта. У нашому асортименті Ви знайдете рішення для класичного і сучасного дизайну будь-яких приміщень. Нові тенденції дизайну інтер’єру дають нам можливість проявити себе. Поява в асортименті дверей прихованого монтажу Secret Doors доводить, що ми йдемо в ногу з часом.

Ми створюємо всі умови для того, щоб підібрати ті двері, які будуть доповнювати і робити простір навколо більш досконалим.
Двері – це важливо.

Ми створюємо всі умови для того, щоб підібрати ті двері, які будуть доповнювати і робити простір навколо більш досконалим.
Двері – це важливо.

Компанія Aprio заснована в 1997 році

Про нас

Компанія Aprio заснована в 1997 році. З моменту створення до сьогоднішнього дня компанія пройшла шлях від простого виробництва до високотехнологічного виробництва якісних виробів. Основний вид діяльності Aprio – виробництво і продаж вхідних, міжкімнатних, розсувних дверей, перегородок зі скла і алюмінію, прихованих дверей, стінових панелей за індивідуальними проектами. Разом з високоякісною продукцією компанія надає повний комплекс послуг по консультації, технічного нагляду та кваліфікованому монтажу.

У нашому асортименті Ви знайдете рішення для класичного і сучасного дизайну будь-яких приміщень. Нові тенденції дизайну інтер’єру дають нам можливість проявити себе. Поява в асортименті дверей прихованого монтажу, конструкцій з алюмінію і скла доводить, що ми йдемо в ногу з часом.

Як ми працюємо

Разом з якісною продукцією ми надаємо повний комплекс послуг по консультації, технічного нагляду та кваліфікованому монтажу.

Зв'язок

Ви нам дзвоните або пишіть, обговорюємо моделі та деталі, отримуєте попередню вартість

Зустріч

Рекомендуємо приділити час та відвідати наші шоуруми для ознайомлення з продукцією "наживо"

Замір

Виїжджаємо на об'єкт для вимірів та складання кошторису з урахуванням усіх побажань

Передплата

Укладаємо договір, затверджуємо специфікацію до замовлення, вносимо передоплату

Виготовлення

Від п'яти робочих днів, залежно від складності замовлення

Доставка

Ми доставляємо продукцію до Вас на об'єкт

Монтаж

Наші штатні монтажники професійно встановлюють двері

Оплата

Акт приймання-передачі, гарантія на вироби, кінцевий розрахунок

Виробництво

Ваша вдячність

Виробляємо і встановлюємо вхідні, міжкімнатні, розсувні двері, перегородки зі скла і алюмінію, приховані двері, стінові панелі за індивідуальними проектами. Разом з якісною продукцією ми надаємо повний комплекс послуг по консультації, технічного нагляду та кваліфікованому монтажу.

Також ми стежимо за розвитком сучасних тенденцій в дизайні, постійно оновлюємо модельний ряд. Найпопулярніші позиції в нашому асортименті: двері прихованого монтажу і конструкції з алюмінію.

Колекції

Виробляємо і встановлюємо вхідні, міжкімнатні, розсувні двері, перегородки зі скла і алюмінію, приховані двері, стінові панелі за індивідуальними проектами

Відгуки
Що кажуть?

Відгуки нашіх клієнтив з Google

Ми хочемо поділитися з вами деякими відгуками, які залишили наші клієнти. 

"Добре місце де вам все розкажуть, допоможуть обрати, зроблять та встановлять якісні двері."
Ганна Кошова
"Чудові хлопці. Подзвонив, наступного дня приїхали поміряли, до кінця тижня встановили. Швидко якісно, звісно не можна сказати що дешево зате якісно."
Євегнен Бойко
" Привітні менеджери, дуже докладні та повні консультації, підхід "від клієнта", "прозорі" ціни на матеріали та роботи. А так само кави та цукерки! :-)"
Олександр

Телефони:

info@aprio.ua

ПОЗНЯКИ

вул. Драгоманова, 6-А

Телефони:

salon@aprio.ua