loader image

Ми в APRIO створюємо шедеври,
які змінюють ваш простір і життя на краще!

Стінові панелі

Елітні стінові панелі – один з актуальних варіантів декоративного оздоблення стін приміщення. Прекрасним доповненням для міжкімнатних дверей стануть декоративні шпоновані панелі. Тандем в одному стилі і кольорі підкреслять інтер’єр Вашого будинку.

Компанія Aprio заснована в 1997 році

Залежно від форми панелі можна розділити на такі категорії

Різноманітність матеріалів для обробки на ринку надає чудову можливість виконати оформлення інтер’єру у всіляких стилях. Використання натуральних шпон підкреслить класичний стиль, креативний дизайн доповнять панелі в шпоні fine-line.

 

Рейкові панелі для стін

Рейкові панелі для стін в основному використовуються в приміщеннях з маленькою площею, або кімнатах зі складною геометрією. Розташувавши горизонтально рейкові панелі, Ви візуально збільшите простір, з вертикальним розташуванням кімната буде здаватися вище.

Листові панелі

Листові панелі свою назву отримали завдяки великим розмірам. З’єднання часто відбувається за допомогою молдингів, кріплення до стіни – клейове. Для зовнішньої обробки ДСП або ДВП панелі використовують всілякий матеріал, це може бути як натуральне дерево, так і пластик. Головною перевагою і відмінністю листових панелей є можливість покриття ними поверхонь будь-якого масштабу.

Плиткові стінові панелі

Такий вид панелей виготовляється у формі квадрата або прямокутника, кріплення відбувається за допомогою клею або кляммеров. Між собою стінові панелі з’єднуються за способом шип-паз. Коли виконується обробка, стінові панелі можна розмістити у всілякому напрямку, і тим самим домогтися оригінальності не тільки за допомогою різних колірних варіацій. Застосувавши різні шпони з унікальним дерев’яним малюнком, і розташувавши їх на різних рівнях, вдасться створити неповторне оформлення стін.

Як ми працюємо

Разом з якісною продукцією ми надаємо повний комплекс послуг по консультації, технічного нагляду та кваліфікованому монтажу.

Зв'язок

Ви нам дзвоните або пишіть, обговорюємо моделі та деталі, отримуєте попередню вартість

Зустріч

Рекомендуємо приділити час та відвідати наші шоуруми для ознайомлення з продукцією "наживо"

Замір

Виїжджаємо на об'єкт для вимірів та складання кошторису з урахуванням усіх побажань

Передплата

Укладаємо договір, затверджуємо специфікацію до замовлення, вносимо передоплату

Виготовлення

Від п'яти робочих днів, залежно від складності замовлення

Доставка

Ми доставляємо продукцію до Вас на об'єкт

Монтаж

Наші штатні монтажники професійно встановлюють двері

Оплата

Акт приймання-передачі, гарантія на вироби, кінцевий розрахунок

Виробництво Aprio

Шпоніровані стінові панелі 

Шпоніровані стінові панелі  легко монтуються, а в разі механічного пошкодження, є можливість замінити тільки потерпілий фрагмент. Панелі можна встановлювати безпосередньо на стіну (для цього необхідно попередньо підготувати поверхню), але, як правило, вони монтуються на обрешітку, що здешевлює вартість ремонту, адже стіни вирівнювати немає потреби. Та й спосіб кріплення на обрешітку дозволяє приховати за ними проводку та інші комунікації. Шпоновані панелі ціна, яких обов’язково порадує практичних людей, адже під час ремонту все готові заплатити за якісний матеріал.

Колекції

Виробляємо і встановлюємо вхідні, міжкімнатні, розсувні двері, перегородки зі скла і алюмінію, приховані двері, стінові панелі за індивідуальними проектами

Відгуки
Що кажуть?

Відгуки нашіх клієнтив з Google

Ми хочемо поділитися з вами деякими відгуками, які залишили наші клієнти. 

"Добре місце де вам все розкажуть, допоможуть обрати, зроблять та встановлять якісні двері."
Ганна Кошова
"Чудові хлопці. Подзвонив, наступного дня приїхали поміряли, до кінця тижня встановили. Швидко якісно, звісно не можна сказати що дешево зате якісно."
Євегнен Бойко
" Привітні менеджери, дуже докладні та повні консультації, підхід "від клієнта", "прозорі" ціни на матеріали та роботи. А так само кави та цукерки! :-)"
Олександр

Телефони:

info@aprio.ua

ПОЗНЯКИ

вул. Драгоманова, 6-А

Телефони:

salon@aprio.ua