loader image
Collection 2022

Сучасні двері – тренд сучасного дизайну

Ціни на сучасні вхідні двері від компанії ”Aprio”. У нашому каталозі представлено безліч цікавих та ексклюзивних моделей в трендових дизайнах, кольорах, та т.і.

 

Технології ХХІ століття

Шпоновані та фарбовані двері

Шпоновані двері виготовляються в розмаїтті поширених видів дизайну. Дане покриття можна застосувати як в гладких щитових моделях, так і в рельєфних. У більш консервативному, класичному інтер’єрі добре виглядають відомі всім фільончасті двері. Шпоновані двері також забарвлюються в різні кольори для того, щоб гармоніювати з обраної кольоровою гамою інтер’єру. Ви можете вибрати модель з лиштвами або без них.

Варто врахувати, що відповідно до сучасних стильовим тенденціям, вам зовсім не обов’язково продумувати інтер’єр спальні, коридору та кухні, наприклад, в одному стилі і гамі. Відповідно, якщо спальню ви вирішили зробити в світлих тонах, а коридор – в теплих, ви легко зможете замовити двосторонні шпоновані двері, де одна сторона буде пастельного відтінку, інша – кольору натурального дерева.

Колекції

Виробляємо і встановлюємо вхідні, міжкімнатні, розсувні двері, перегородки зі скла і алюмінію, приховані двері, стінові панелі за індивідуальними проектами

Відгуки
Що кажуть?

Відгуки нашіх клієнтив з Google

Ми хочемо поділитися з вами деякими відгуками, які залишили наші клієнти. 

"Добре місце де вам все розкажуть, допоможуть обрати, зроблять та встановлять якісні двері."
Ганна Кошова
"Чудові хлопці. Подзвонив, наступного дня приїхали поміряли, до кінця тижня встановили. Швидко якісно, звісно не можна сказати що дешево зате якісно."
Євегнен Бойко
" Привітні менеджери, дуже докладні та повні консультації, підхід "від клієнта", "прозорі" ціни на матеріали та роботи. А так само кави та цукерки! :-)"
Олександр

Телефони:

info@aprio.ua

ПОЗНЯКИ

вул. Драгоманова, 6-А

Телефони:

salon@aprio.ua