loader image

Міжкімнатні двері з масиву

Час йде вперед, з’являються все більш просунуті матеріали і технології виготовлення міжкімнатних дверей, особливо здешевлення їх собівартості. Але якими б не були методики маркетингу і просування масового продукту на натуральність і екологічність завжди буде попит. Двері з масиву – це частинка природи у вашому будинку. Якісні двері з масиву коштують дорожче штучних аналогів, але зате перевершують їх за експлуатаційними і естетичним характеристикам.

Переваги дверей з масиву:

✔ Натуральність і екологічність.
✔ При правильному виготовленні це довговічність і надійність, тепло і звукоізоляційні властивості.

✔ Двері з масиву мають прекрасні показники теплопровідності і шумозаглушення

✔ Двері з масиву ясеня, клена, зважаючи на високу щільності деревини дуже міцні і не бояться невеликих механічних ушкоджень
✔ Двері з масиву дуба прекрасно реагують на мінливий температурний режим, тому такі двері можна запросто поставити в передпокої або передбаннику в приватному будинку

Теплота і натуральність матеріалу, надає приміщенню затишок. Існуючі на сьогодні технології дають можливість перетворити двері, зробити з неї шедевр. А найголовніше – дерев’яні двері це шматочок природи, чогось живого, ніж хочеться милуватися.

Хочете замовити міжкімнатні двері з масиву?

Зв’яжіться з нами і наш фахівець, у зручний для вас час приїде, проведе всі необхідні виміри і розрахує попередню вартість.

dveri-iz-massiva-21-min

ДВЕРИ ИЗ МАССИВА

Цезарь (Caesar)

ИНДИВИДУАЛЬНОЕ ИЗГОТОВЛЕНИЕ

Материал: Ясень; Fenix Белый; Патина “теплое серебро”.

dveri-iz-massiva-22-min

ДВЕРИ ИЗ МАССИВА

Ника (Nika)

ИНДИВИДУАЛЬНОЕ ИЗГОТОВЛЕНИЕ

Материал: Ясень; Fenix Белый; Патина “теплое серебро”.

dveri-iz-massiva-23-min

ДВЕРИ ИЗ МАССИВА

Версаль (Versailles)

ИНДИВИДУАЛЬНОЕ ИЗГОТОВЛЕНИЕ

Материал: Ясень; Ral 9001; Патина “золото”.

dveri-iz-massiva-35-min

ДВЕРИ ИЗ МАССИВА

Наполеон (Napoleon)

ИНДИВИДУАЛЬНОЕ ИЗГОТОВЛЕНИЕ

Материал: Ясень; V-097.

dveri-iz-massiva-25-min

ДВЕРИ ИЗ МАССИВА

Оскар

(Oskar)

ИНДИВИДУАЛЬНОЕ ИЗГОТОВЛЕНИЕ

Материал: Ясень 065/6.

dveri-iz-massiva-26-min

ДВЕРИ ИЗ МАССИВА

Оскар Элит
(Oskar Elite)

ИНДИВИДУАЛЬНОЕ ИЗГОТОВЛЕНИЕ

Материал: Ясень 065/6; Витраж “Sand 41+F67”.

dveri-iz-massiva-27-min

ДВЕРИ ИЗ МАССИВА

Бискотти
(Biskotti)

ИНДИВИДУАЛЬНОЕ ИЗГОТОВЛЕНИЕ

Материал: Ясень;
Fenix Белый;
Патина “теплое серебро”.

dveri-iz-massiva-28-min

ДВЕРИ ИЗ МАССИВА

Милан
(Milan)

ИНДИВИДУАЛЬНОЕ ИЗГОТОВЛЕНИЕ

Материал: Ясень;
Fenix Белый;
Патина “серебро”.

dveri-iz-massiva-29-min

ДВЕРИ ИЗ МАССИВА

Серенада
(Serenada)

ИНДИВИДУАЛЬНОЕ ИЗГОТОВЛЕНИЕ

Материал: Клен;
Fenix Белый.

dveri-iz-massiva-30-min

ДВЕРИ ИЗ МАССИВА

Ассоль
(Assol)

ИНДИВИДУАЛЬНОЕ ИЗГОТОВЛЕНИЕ

Материал: Клен;
S05-15-R80B PPG.

dveri-iz-massiva-31-min

ДВЕРИ ИЗ МАССИВА

Помпея
(Pompey)

ИНДИВИДУАЛЬНОЕ ИЗГОТОВЛЕНИЕ

Материал: Клен;
Fenix Белый.

dveri-iz-massiva-32-min

ДВЕРИ ИЗ МАССИВА

Наполеон
(Napoleon)

ИНДИВИДУАЛЬНОЕ ИЗГОТОВЛЕНИЕ

Материал: Ясень;
V-097;
Витраж.

КУПИТИ ДВЕРІ З МАСИВУ

Переваги дверей з масиву

Головне достоїнство дверей з масиву, це звичайно натуральність і екологічність. Це найбезпечніший матеріал. За даним критерієм двері з масиву дадуть фору будь-яким іншим дверних полотен. Також до плюсів можна віднести ще кілька чинників: при правильному виготовленні це довговічність і надійність, тепло і звукоізоляційні властивості.
Двері з масиву мають прекрасні показники теплопровідності і шумозаглушення. Сучасні моделі дверей з масиву, завдяки якісному матеріалу і новітнім методикам обробки деревини, вийшли на максимум своїх можливостей і точно порадують господарів теплом, тишею і естетичною насолодою ..
Залежно від того який вид деревини використовується в дверях з масиву, ми можемо отримати додаткові специфічні властивості. Наприклад двері з масиву ясеня, клена, з причини високої щільності деревини дуже міцні і не бояться невеликих механічних ушкоджень. Дуб – крім твердості ще й добре стійкий до впливу вологи. Двері з масиву дуба прекрасно реагує на мінливий температурний режим, тому такі двері можна запросто поставити в передпокої або передбаннику в приватному будинку.
Вільха – м’якша порода деревини. У вільхи не найвища щільність, зате вона легше, простіше в обробці, а значить і трохи дешевше від своїх побратимів з твердих порід деревини. Двері з масиву вільхи також можна виготовити в широкому розмаїтті кольорів, стилів і варіантів виконання.
Вільха містить невелику кількість різних смол, і не видає поганих запахів навіть при горінні, не виділяє в повітря ніяких шкідливих речовин.
Крім усього іншого двері з масиву можна виконати в тонування, фарбування, застосувати різьблення, поталь на полотні і наличнику.
Звичайно, там де є плюси, є і свої недоліки. Безумовно плюсів у дверей з масиву більше. Як би переконливо не звучав маркетинг в продажах – деревина живе своїм життям. Рекомендуємо вникати в нюанси виготовлення, складання і обробки дверей з масиву так як тільки лакофарбова продукція може давати «розкид» у вартості до 40%. «Ми знайшли дешевше і те ж саме» часто призводить до негативних наслідків .Замовлення на виготовлення завжди повинен підкріплюватися договором і гарантійними зобов’язаннями.
Також, хочемо звернути вашу увагу, що доглядати за такими дверима потрібно правильно. Якщо двері з масиву забрудниться, не варто виливати на полотно відро води в перемішку з «агресивними» миючими засобами, так можна чинити тільки з штучним матеріалом, а тут треба діяти акуратніше. Досить буде використовувати вологу ганчірку і спеціальні поліролі для меблів або засоби догляду для виробів з дерева.
Отже, якісні двері з масиву це красиво, престижно, довговічне, а й дорого. Так що якщо ви бажаєте заощадити, то краще вам розглянути варіанти з іншого матеріалу. Але якщо ви хочете натуральність і екологічність, відмінні властивості експлуатації, то замовляйте двері з масиву.

Елітні двері з масиву від Aprio прикрасять і перетворять будь-який інтер’єр. Якість і надійність продукції будуть приносити задоволення при кожному відкриванні дверей. Хочеться приділити увагу дверям з масиву, адже це витвір мистецтва, втілення в життя найсміливіших ідей. Теплота і натуральність матеріалу, надає приміщенню затишок. Існуючі на сьогодні технології дають можливість перетворити двері, зробити з неї шедевр. А найголовніше – дерев’яні двері це шматочок природи, чого – то живого, ніж хочеться милуватися.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами для надання необхідної інформації.