Елітні стінові панелі – один з актуальних варіантів декоративного оздоблення стін приміщення. Прекрасним доповненням для міжкімнатних дверей стануть декоративні шпоновані панелі. Тандем в одному стилі і кольорі підкреслять інтер'єр Вашого будинку.

Різноманітність матеріалів для обробки на ринку надає чудову можливість виконати оформлення інтер'єру у всіляких стилях. Використання натуральних шпон підкреслить класичний стиль, креативний дизайн доповнять панелі в шпоні fine-line.

Залежно від форми панелі можна розділити на такі категорії:

Рейкові стінові панелі

Елітні стінові панелі

Рейкові панелі для стін в основному використовуються в приміщеннях з маленькою площею, або кімнатах зі складною геометрією. Розташувавши горизонтально рейкові панелі, Ви візуально збільшите простір, з вертикальним розташуванням кімната буде здаватися вище.

Плиткові стінові панелі

Плиткові стінові панелі

Такий вид панелей виготовляється у формі квадрата або прямокутника, кріплення відбувається за допомогою клею або кляммеров. Між собою стінові панелі з'єднуються за способом шип-паз. Коли виконується обробка, стінові панелі можна розмістити у всілякому напрямку, і тим самим домогтися оригінальності не тільки за допомогою різних колірних варіацій. Застосувавши різні шпони з унікальним дерев'яним малюнком, і розташувавши їх на різних рівнях, вдасться створити неповторне оформлення стін.

Листові стінові панелі

Листові стінові панелі

Листові панелі свою назву отримали завдяки великим розмірам. З'єднання часто відбувається за допомогою молдингів, кріплення до стіни - клейове. Для зовнішньої обробки ДСП або ДВП панелі використовують всілякий матеріал, це може бути як натуральне дерево, так і пластик. Головною перевагою і відмінністю листових панелей є можливість покриття ними поверхонь будь-якого масштабу.

Шпоніровані стінові панелі легко монтуються, а в разі механічного пошкодження, є можливість замінити тільки потерпілий фрагмент. Панелі можна встановлювати безпосередньо на стіну (для цього необхідно попередньо підготувати поверхню), але, як правило, вони монтуються на обрешітку, що здешевлює вартість ремонту, адже стіни вирівнювати немає потреби. Та й спосіб кріплення на обрешітку дозволяє приховати за ними проводку та інші комунікації. Шпоновані панелі ціна, яких обов'язково порадує практичних людей, адже під час ремонту все готові заплатити за якісний матеріал.

Елітні стінові панелі, облицьовані шпоном - це оптимальний варіант обробки поверхонь, завдяки своїм характеристикам їх легко монтувати, можна підібрати оригінальну фактуру і малюнок, та й догляд досить простий.

Шпонирований мдф або шпонований дсп можна використовувати для внутрішнього облицювання будинку, офісу, квартири. Виготовлення проводитися за індивідуальними розмірами і побажанням замовника.

Якщо Ви хочете створити сучасний інтер'єр з дверима під стелю, в прихованому коробі, і майстерно заховати двері не обмежуючи себе розмірами або видами обробки, то вибирайте продукцію Aprio - це найкраще рішення. Ми пропонуємо шпоновані панелі купити саме у нас, так як ми можемо гарантувати високу якість товару.

Я ХОЧУ ЗАМОВИТИ У ВАС стінові панелі

Крім продукції наша Компанія надає послуги заміру, доставки та монтажу стінових панелей, прихованих дверей, усі послуги підкріплюються гарантією.Наші групи в соціальних мережах!