Конструкція прихованих високих дверей

Серед усього різноманіття на ринку найпоширенішими міжкімнатними дверима є вироби, висота яких в середньому на тридцять сантиметрів не досягає рівня стелі. Всі вони відрізняються кольором, матеріалом, текстурою і звичайно вартістю, а ось розмір їх майже завжди стандартний, якщо тільки це не вироби на замовлення.

Ті, хто хоче зробити квартиру світліше і візуально просторіше можуть використовувати таку оригінальну ідею, як двері під стелю, висота яких може досягати до трьох з половиною метрів. Вибір таких виробів відмінний варіант для створення оригінального, величного дизайну, до того ж використання високих дверей зробить вашу кімнату просторішою, стеля вище, вони обов'язково стануть родзинкою інтер'єру. Високі двері не залишаться непомітними, адже це по суті самобутня деталь інтер'єру, яка додасть приміщенню особливої ​​урочистості і шарму, а у відкритому вигляді об'єднає дві сусідні кімнати.

Покупці високих дверей іноді переживають про те, що, віддавши перевагу таким рідкісним виробам будуть обмежені у своєму виборі, але ми можемо вас з упевненістю запевнити, що це не так. Абсолютно будь-який матеріал, вибір кольору і текстури доступна замовнику високих дверей під стелю, які можна класифікувати наступним чином:

Оригінальний вигляд високих міжкімнатних дверей тягне за собою і унікальну конструкцію. Під час виконання монтажу не використовують звичні нам лиштви, такі двері монтують, застосовуючи так звані приховані петлі, які отримали свою назву тому що, коли двері закриті помітити їх неможливо. Для установки двері до стелі використовують спеціальний короб, виготовлений з алюмінію. Цей короб може бути прихованим або видимим за індивідуальним вибором замовника.

 Елітні вхідні дерев'яні двері

Під час виконання дизайну житлових приміщень дизайнери часто пропонують використовувати розсувні двері під стелю. Це стильні, компактні конструкції додадуть інтер'єру стильний вигляд і стануть завершальним акордом в дизайн-проект. Монтаж таких дверей передбачає виконання в стелі ніші для напрямних.

Якщо ваш вибір все так припав на високі двері під стелю вибирайте компанію, яка має на ринку бездоганну репутацію, адже коштують такі вироби чимало і тому їх якість має бути максимально високим і не викликати сумніви.

Бездоганно високі двері під стелю - це відмінний вибір для квартир, офісів, заміських будинків і готелів, адже вони візуально збільшать простір і висоту стель, виглядають оригінально, виготовляються з матеріалів високої якості, стійкі до деформації і можуть бути виконані в будь-якій кольоровій гамі, з абсолютно різними фактурами і текстурами.

Приховані двері купити в салоні дверей Aprio.Наші групи в соціальних мережах!