Старовинні двері з різьбленням

Двері з різьбленням по дереву це завжди якісні, функціональні вироби, які мають оригінальний дизайн, відрізняються особливою міцністю, надійністю і довговічністю, стійки до пошкоджень і довгий час не втрачають свій первозданний вигляд. Такі двері тонко підкреслять статус власника приміщення і розкриють вишуканий смак.

Важко уявити сучасний будинок, квартиру, готель або офіс без дверей. Цей обов'язковий елемент будь-якого житлового приміщення виконує свою пряму функцію - забезпечує розділення кімнат між собою, створює затишне місце для усамітнення після важкого дня. Але в сучасному світі двері купують не тільки для того щоб вони виконували своє головне завдання, двері стали невід'ємним елементом дизайну, який не тільки ідеально гармонує з інтер'єром всього приміщення, а й допомагає підкреслити його оригінальність і стиль.

На ринку міжкімнатні, сучасні двері представлені в широкому асортименті. Найчастіше це вироби потокового характеру - сотні одноманітних моделей з недорогих матеріалів з посереднім дизайном.


Двері з різьбленням на замовлення

Різьблені двері завдяки своєму декору завжди вигідно доповнюють будь-який інтер'єр. Дуже часто дизайнери пропонують проекти, де комбінуються кілька видів матеріалів, так наприклад можна використовувати скло і цінні породи дерева, дорогоцінні камені, дорогі тканини для драпірування та інші всілякі варіанти міксів для отримання модних виробів. Виготовлена конструкція стане не просто звичайною дверима, це буде справжні твір мистецтва, яке буде радувати і викликати гордість у свого власника.

Різьблені двері з візерунком

Різьблені двері купити можна зі спеціальним дизайном. Так, наприклад, виріб можна прикрасити елементами, виконаними з цінних порід дерева, такі акценти завжди в моді, адже класика ніколи не втрачає своєї актуальності.

Найчастіше дерев'яні двері з різьбленням прикрашають різними візерунками - це можуть бути і традиційні народні мотиви, і міфічні орнаменти, класичні строгі обриси або витіюваті витончені завитки.


Красиві різьблені двері

Дверне полотно - це чистий аркуш паперу, на якому можна зобразити все що завгодно. Все залежить тільки від фантазії клієнта і майстерності виробника. Салон елітних дверей Aprio на ринку України вже понад 20 років ми втілили в життя задумки сотень клієнтів і співпрацюємо з провідними дизайнерами країни. Наші майстри створюють справжні шедеври в світі дверей.

Оригінальність і можливість втілити в життя практично будь-яку задумку забезпечується існуванням декількох видів різьблення по дереву, а саме:

Різьблені двері - дерев'яні двері з вирізні візерунком

Всі ці види різьблення вдало комбінуються, в залежності від дизайну можна прикрасити окремий фрагмент двері або нанести на всю площу дверного полотна.

Щоб створити дійсно якісні двері з різьбленим декором використовують дерево таких порід:

Хочеться відзначити, що деревину потрібно висушити найкращим чином з витримкою всіх нормативів незалежно від її породи. Якщо виконати сушку неправильно вже скоро на деревині з'являться тріщини і робота з таким полотном стане неможливою.

Різьблені двері з дерева

Двері в будинку можуть відрізнятися за своєю стилістикою, декору і бути виготовленими з різних матеріалів. В кожному окремому випадку визначає замовник відповідно до свого смаку, кожен проект індивідуальний і унікальний. Різьба - це завжди дорого і презентабельно.

Створюючи цікавий дизайн двері, не забудьте також замовити різьблені лиштви на двері, від цього композиція стане тільки яскравіше.

Різьблені двері Київ

Звернувшись в салон елітних дверей Aprio на Лівому березі, ви отримаєте повний спектр послуг. Наші менеджери не нав'язливо представлять вам повну інформацію про послуги компанії. Ми пропонуємо вироби з каталогу вже виконаних нами робіт або створюємо проекти за оригінальною ідеєю замовника.

Для того щоб переглянути фото різьблених дверей вам потрібно перейти в портфоліо. Ми завжди раді новим клієнтам і відповідаємо своєю репутацією за якість нашої продукції.Наші групи в соціальних мережах!