Конструкція елітних дерев'яних дверей

Натуральну деревину дуже часто використовують у виробництві паркету, меблів ну і звичайно ж дверей. Цей матеріал користується таким попитом через низку незаперечних переваг, таких як висока звуко- і теплоізоляція, міцність при досить невеликій масі, стійкість до низьких температур, проста обробка і обробка, можливість переробки.

Поряд з багатьма перевагами є кілька важливих недоліків цього натуральної деревини, серед них такі: природні тріщини, смоляні відкладення або сучки, легка займистість і чутливість до високої вологості, до того ж вироби з масиву стоять на порядок вище ніж, наприклад, ламіновані вироби.

Купити елітні дерев'яні двері

Найчастіше для того щоб виготовити двері з масиву використовують дорогі матеріали: дуб, горіх, вишня і породи червоного дерева, такі вироби не втрачають свій вигляд довгий час.

Конструкція елітних дерев'яних дверей

Для того щоб деревина перетворилася в висококласну двері, вона повинна пройти тривалий технологічний процес. Так спочатку дерево піддається сушінню при відносній вологості від шести до восьми відсотків. Для цього матеріал поміщається в спеціальну камеру для сушки, так званим італійським камеру. Після висихання бруси розміром 50 мм зменшуються до 40 мм. Потім кожна деталь ретельно фарбується, після поміщається в спеціальну камеру для сушки при температурі тридцять градусів. Після сушіння деталі ще раз переглядають, якщо виявляють дефект, то його усувають, елемент знову фарбують, а потім знову сушать. На наступному етапі майбутні двері гарантують, покривають фінським лаком і знову просушують дві доби при встановленій температурі сорок градусів. Для усунення дрібних дефектів проводиться шліфування спеціальними машинами або наждачним папером. Якою буде тонування двері, визначає покупець, після цього двері покривають лаком, щоб захистити її від зовнішнього впливу, вологи. Також лакування допомагає зробити більш міцним, красивим і довговічним.

Двері з масиву дерева

Для того щоб виготовити міжкімнатні дерев'яні двері, найчастіше використовують дуб, ясен, горіх, бук та інші дерева. Кожна з цих порід має свою структуру, тому двері виготовлені з різних дерев, звичайно ж відрізняються один од одного і за зовнішнім виглядом, і за терміном служби, за технологією виробництва і як підсумок по вартості. Але, найчастіше покупець вибирає двері по зовнішньому вигляду, тому звернувшись в наш салон елітних дверей Aprio, ви зможете отримати вичерпну консультацію провідних фахівців, які допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Дерев'яні двері з візерунком

Мінімальний багаж знань для звичайної людини - це те, що двері з масиву відмінних порід має різний малюнок, так двері з дубового масиву будуть або червоно-бурими, або світло жовтими і потемніють через деякий час. Також і двері з масиву сосни, потемніють по закінченню деякого часу.

Якість двері з масиву залежить від того яка технологія сушки застосовувалася, який клей використовувався під час пресування і від того який лак використовував виробник, скільки шарів його нанесли на виріб.

Елітні вхідні дерев'яні двері

Виготовляючи міжкімнатні двері з масиву ясеня або будь-якого іншого дерева майстри, витрачають багато часу і сил, на кожному етапі виробництва потрібно дотримуватися чітких правил і тимчасові рамки технологічного процесу, плюс проводити суворий контроль якості виробу на кожному етапі виробництва.

Всі вище перераховані фактори впливають на ціну дверей з масиву, як правило, купити двері з масиву буде коштувати на порядок дорожче, ніж купити міжкімнатні двері, наприклад, ламіновані. Двері з масиву стійкі до грибкових впливів, комах і цвілі. При дотриманні всіх правил експлуатації міжкімнатні двері з масиву дерева прослужать довгі роки, не втратять свою первозданну красу.


Сучасні технології обробки допомагають створити міцні двері високої якості, вони не будуть розсихатися при використанні і прослужать довгий час.


Наші групи в соціальних мережах!