Вхідні двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Міжкімнатні двері
Шафи купе
Шафи купе
Кухні
Кухні
Кабінети
Кабінети
Елементи інтер'єру
Елементи інтер'єру
Стінові панелі
Стінові панелі
Дверна фурнітура
Дверна фурнітура

Компания Aprio — виробник дверей найвищої якості!

Наше спільне співробітництво починається з взаєморозуміння і картинки - запрошуємо Вас відвідати наші салони! В салоні Ви зможете побачити зразки продукції і переконатися в їх якості, ми допоможемо Вам підібрати вироби відповідно до побажань.

Факти про двері

Трохи історії

Двері - це найнадійніший захист будинку! Недарма споконвіку під час землетрусів людина рятується від руйнування конструкції будинку саме в дверному отворі, перекриття якого здатні захистити господаря навіть від падіння бетонних конструкцій. Захисними властивостями двері стародавні люди приписували і багато містичних властивостей. Двері захищала людину від зовнішнього світу, сторонніх очей і зовнішніх сил. Тому в народних переказах часто згадуються «змови дверей» - аналог сучасних надійних Протівозломная замків. Двері в казках володіють магічними чарами і відмикаються тільки особливим ключем-заклинанням ( «сім-сім»), на дверях в біблійних переказах малюються знаки, які рятують немовляти Христа від Варфоломіївської ночі. Сімолічно то, що, наприклад, в древньої Русі двері спеціально робилися низькими, для того, щоб не випускати і тепло, однак повір'я стверджують, що це робилося з метою змусити гостей поклонитися нижче господарям при вході в будинок.

Повір'я і забобони

Не всі повір'я носили «практичний» характер - багато прикмети залишилися просто забобонами, хоча колись, мабуть, мали якесь «раціональне зерно». Скрипучі двері в слов'янських країнах вважається передвісником нещасть і хвороб. Тому по сьогоднішній день скрипучі двері намагаються якомога швидше змастити, щоб позбутися від скрипучого звуку. Це не дивно - звук скіпа на високих частотах викликає у людини почуття тривоги і занепокоєння, а при тривалому впливі на вухо здатний привести до нервового розладу і безсонні, про що наші предки не знали, але підсвідомо прагнули убезпечити себе за допомогою доступних древньому свідомості пояснень.

Двері - це не тільки захисну споруду, що захищає будинок від непрошених гостей, двері - це символ закритості або гостинності. Одна з китайських легенд дуже яскраво ілюструє ставлення людини до символіки відкритих і закритих дверей. За повір'ям, китайський полководець Джуга Лян врятував своє місто від навали ворогів, коли під час облоги фортечних стін просто відкрив міські ворота, а сам просто прогулювався по стіні. Загарбники відступили, так як логічно порахували, що, якщо населення не боїться закривати ворота - значить, в місті багато захисників, готових дати відсіч. І ні в кого з них не виникло підозри, що Джуга Лян в місті - єдиний воїн! Тим же способом використовував людські забобони про дверях французький філософ Мішель Монтень, який за часів католицьких воєн у Франції єдиний зумів зберегти свій будинок в цілості від банд гугенотів і католиків, які примудрилися пограбувати всю округу. Будучи людиною мудрою і проникливим, розуміючи людську логіку і філософію, Монтень просто залишив двері свого будинку відкритими. Нишпорять в околицях бандити обходили будинок стороною, логічно розмірковуючи, що якщо двері замкнені, значить, господарям є, що охороняти, а якщо відкриті - отже, будинок вже пограбований і там нічим поживитися.

Найважча і найтовстіша двері - також надбання нашого часу. Вона встановлена в Національній Каліфорнійської лабораторії в Ліверморі (Lawrence Livermore Laboratory). При масі в 321 тонну і товщині майже в 2.5 метра ці двері захищає сховище лазерних мішеней і найінтенсивніший джерело безперервного синтезу нейтронів для створення ядерної зброї. Товщина і вага двері пояснюються унікальною здатністю нейтронів вільно проникати крізь броньовані перепони. При такій масі двері вимагає потужного відкриває електрогідравлічного пристрою, однак особлива конструкція петель дозволяє навіть легко відкривати їх вручну.

Найбезпечніші і захищені в світі двері для приватних помешкань створили в Колумбії. Це вогнетривка, вибухостійкого, куленепробивні двері, яка нечутлива до металлорезам, має десять запірних замків зі штирями до 2 см. Пристроїв для злому таких дверей поки просто не існує, а контрольований вхід в будинок може зайняти до півгодини! Двері оснащені біометричної системою контролю особистості людини з перевіркою на відбитки пальців і аналіз крові, камерами спостереження, що відправляють знімок гостя по email, як тільки він натисне кнопку дверного замка.

Сучасні двері мають високу міцність, яка вважається однією з основних характеристик якості дверей в боротьбі з несанкціонованими проникненнями. На сьогоднішній день ми створили тринадцять класів безпеки дверей. Звичайні двері в будинку обладнуються дверима 2-5 класу безпеки, 6-7 клас - це двері для банківських сховищ, які ексклюзивно виготовляються на замовлення і встановлюються відразу при будівництві будівлі і сховища банку. А ось вершина безпеки - 13 клас дверей встановлений в американському Форт-Нокс, який вважається сховищем золотовалютного запасу США.

Наш час створило і самі що швидко двері. Сучасні лабораторії, що займаються вивченням властивостей вибухових речовин, оснащуються швидкісними дверима, здатними закриватися за 0,03 секунди, тобто швидше за швидкість звуку. Такі двері починає закриватися в момент випадкового вибуху і запобігає поширенню вибухової хвилі. Замикаючі пристрої таких дверей - це пневматичні приводи на стиснутому до 1000 атмосфер азоті.

Сама незвичайна автоматичні двері створена недавно японськими електронники корпорації «Tanaka». Двері мають традиційну розсувну конструкцію, стулки дверей складаються з горизонтальних смуг, оснащених сенсорами. Вхідної людини двері сканує на зростання і повноту, потім дає команду на кожну горизонтальну смугу, в результаті чого дверний отвір «розкривається рівно настільки, щоб людина могла вільно пройти через такі двері. Основне завдання таких дверей - економічність. Тепер немає необхідності витрачати енергію на повне відкриття стулок, а невисокі і худі люди тільки вітаються!

Однією з найжахливіших дверей в світі визнана нещодавно двері собору Святого Ніколаса в Словенії. Спеціально до візиту Папи Римського Іоанна Павла II в 1996 році майстри створили собору серію нових дверей, на яких повинна була бути зображена історія єпархії. Однак картини вийшли настільки страшними, що тепер дверей побоюються не тільки приїжджі туристи, а й самі парафіяни. Однак двері не змінюють - світова слава дорожче!

Двері для домашніх тварин

Створивши двері для свого захисту і захисту свого будинку, людина не забуває і про братів своїх менших, які живуть з ним в одному будинку. Колись в Данії вперше були придумані двері з нижньої стулкою для домашніх тварин - собак і кішок. Аналогічні двері дуже популярні вже кілька століть в Голландії. Отвір в двері для кішок робили і в Росії. Сьогодні механіки вирішили вдосконалити цю модель. Щоб домашній вихованець не дряпав дверне покриття, створена електронна двері для домашніх тварин, яка вловлює найменший дотик кігтів. Однак пропускає всередину кішку і собаку двері тільки в тому випадку, якщо на нашийнику тварини закріплений спеціальний брелок. Можна навіть поставити двері на таймер, і вона буде пропускати вихованця тільки в певний час доби.

Видатні двері

Наш час дало світові велику кількість «видатних» дверей, які відомі всьому світу, а їх унікальні властивості пов'язані не стільки з естетикою дверний моди, скільки з особливостями їх практичного застосування. Сфера використання дверей диктує останнім часом розміри, вага, форму і навіть швидкість відкривання дверей. Найбільшою в світі, наприклад, сьогодні прийнято вважати гігантську 140-метрову двері, яка встановлена в космічному центрі імені Кеннеді - складальному цеху американських космічних кораблів у Флориді. Чотири гігантські стулки дверей відкриваються дуже повільно - майже 45 хвилин! У 1965 році американці побудували найбільшу на сьогоднішній день ракету «Сатурн-5», для створення якої їм довелося побудувати гігантський ангар, в якому носій міг стояти вертикально. Ракета виявилася настільки важкою, що будувалася відразу в вертикальному положенні і в такому ж положенні доставлялася на стартовий майданчик мису Канаверал. Саме для того, щоб закривати ангар висотою близько 160 метрів, який до цих пір вважається найбільшим і найвищим спорудженням у світі, і були створені гігантські двері, через які вивозять на стартовий майданчик космічні човники. Вага цих дверей - понад вісім тисяч тонн і відкриваються вони за допомогою потужного силового приводу.

Так само для своїх клієнтів ми надаємо наступні послуги: індивідуальний прорахунок, технічний супровід замовлення на всіх етапах, доставку і установку.

Aprio пропонує продукцію наступних категорій

Фахівцям в області архітектури і дизайну ми надаємо повний пакет інформації для підготовки проектів та технічних завдань: каталоги, креслення, технічні описи, зразки.

Популярні зразки облицювання

Зразок дерева
Образец дерева
Образец дерева
Образец дерева
Образец дерева
Образец дерева
Образец дерева
Образец дерева
Образец дерева
Образец дерева
Образец дерева
Образец дерева
Образец дерева
Образец дерева

Разнообразіе стилістики міжкімнатних дверей, величезна кількість моделей, великий вибір обробок дозволить вписати міжкімнатні двері APRIO в інтер'єр будь-якої квартири або будинку.

Купити двері на замовлення Ви можете в Aprio.Наші групи в соціальних мережах!