Київ, Поділ (Контрактова площа) вул. Глибочицька 72 (Позняки ул.Княжий затон 2/30) тел. (097) 500-50-44

Приховані двері «Маляр» — ефект забарвленої стіни

Приховані двері

Маляр

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Приховані двері «Диско» — ефект забарвленої стіни

Приховані двері

Диско

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Приховані шпоновані двері модель «Wood»

Приховані двері

Wood

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Приховані двері модель «Зеркало»

Приховані двері

Зазеркалье

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Приховані двері «Хаки» оливкового кольору

Приховані двері

Хаки

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Приховані двері орнамент класик

Приховані двері

Classic

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Приховані двері «Winston»

Приховані двері

Winston

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Приховані двері «Сфинкс»

Приховані двері

Сфинкс

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ

  • Выполненые работы салоном по прадаже и изготовлению дверей Априо

Чому клієнти вибирають нас

Secret doors — це колекція сучасних дверей основою яких є алюмінієва коробка прихованого типу. Дверне полотно може бути виконано в будь-який обробці: під шпон, під лак, під фарбування або ж під поклейку шпалер. Це дозволяє зробити двері Secret doors непомітною, максимально зливається зі стіною. Дані двері мають широке застосування в сучасних інтер'єрах.

Шановні гості сайту, кінцева вартість виробів прораховується індивідуально в залежності від розмірів, комлектации, видів обробки

Двері з прихованою коробкою без лиштви - це двері зі спеціальною потайний рамою, яка повністю захована в стіну. Найчастіше такі конструкції виготовляють з алюмінієвого профілю високої якості або дерева. Їх можна пофарбувати в колір оздоблення стін, таким чином, ховаючи вироби в стіну.

Green smoke — secret doors от Aprio Київ

Сучасні приховати двері в стилі модерн «Green smoke»

Продаж прихованих міжкімнатних дверей і дверей невидимок

Потаємні двері - це ноу-хау в області інтер'єрного дизайну. Секрет в тому, що дверне полотно виконується в тон стіни, в якій воно розташоване - під дерево, під фарбування, під шпалери і т.п. Це дозволяє робити двері прихованими. Подібні секретні двері встановлювали в своїх покоях монархи минулих століть. Звичайно в сучасному світі подібні двері-невидимки не є необхідними в питанні безпеки, проте, вони грають роль оригінального предмета інтер'єру.

Ми займаємося виготовленням і продажем потайних дверей в Києві. В нашій команді працюють одні з найталановитіших вітчизняних фахівців, які підходять до виконання потайних дверей на замовлення з запасом креативу. Елітні потаємні двері високого рівня якості - гарантований результат нашого з Вами співпраці!

Наша компанія Aprio готова виконати під замовлення потаємні двері будь-якого типу. Найбільш популярними прихованими дверима є:

У нас Ви можете купити будь-який з перерахованих видів прихованих дверей або спроектувати їх самостійно - а ми постараємося втілити саму неординарну задумку в життя!

Ціни на потаємні двері залежать від обсягу замовлення і складності поставленого завдання. Також, важливу роль відіграє вартість обраного Вами матеріалу для створення двері-невидимки - будь-то дерево, шпон або шпалери.

Пріховані двері в Києві

Здавалося б, ну, що нового можна втілити в дизайні інтер'єру сьогодні, вже все давним-давно зроблено. Але, виявляється, варто відпустити фантазію на волю і цікаві рішення не змушують чекати довго.

Все більшою і більшою популярністю серед покупців користуються так звані Пріховані двері. Це оригінальне рішення в красивому, цікавому виконанні. Раніше такі двері використовували для того щоб приховати вхід в приміщення, але з плином часу двері-невидимки придбали все більшу естетику і припали до душі багатьом сучасним особам. Для того щоб втілити таку ідею в життя використовують спеціальні приховані петлі для дверей, виключають використання дверних ручок і ретельно маскують двері під інтер'єр.

Найчастіше прихована двері робиться таким чином, щоб бути непомітною з двох сторін. Звичайно ж, такі двері виготовляються виключно під замовлення, допомагаючи втілити в життя окремий дизайнерський проект. Іноді двері-хамелони роблять однобічними.

Створюючи ефект суцільної стіни, дизайнери перетворюють приховування двері в важливий елемент інтер'єру. Використовуючи такий елемент в інтер'єрі, ми візуально розширюємо приміщення, що особливо оцінять власники невеликих, асиметричних приміщень.

Напрямні системи Touch Latch

Для виготовлення секретної двері створюють алюмінієвий каркас дверного полотна і короба і практично непомітно монтують його в стіну, також використовують петлі особливої форми, які зовсім непомітні. Напрямні системи Touch Latch - це революційний винахід в сфері дверної фурнітури, принцип роботи - відкриття дверей при легкому натисканні. Якщо ви плануєте встановити Пріховані двері у своїй квартирі, Вам потрібно знати, що на відміну від інших видів дверей, ці встановлюються ще на початкових етапах ремонту, так як каркас ґрунтується й шпаклюється разом зі стінами, для того щоб після нанести декоративний малюнок.

Для покриття двері можна використовувати всілякі матеріали, це може бути і фарба, і дзеркала, і що-небудь інше. Часто Пріховані двері фарбують в колір стін або покривають штукатуркою або клеять шпалерами. Під час проектування потайних дверей, важливо також подумати про те які меблі буде використовуватися в інтер'єрі кімнати, і постаратися уникнути естетичного конфлікту в просторі.

Власникам, такий диво-двері, також варто знати, що вони можуть відкриватися в обидві сторони, тобто як у всередину кімнати, так і назовні.

Оптимальним варіантом можна назвати Пріховані двері під фарбування. Кількість можливих варіантів величезна, покупець може зупинити свій вибір, як на класичних рішеннях, так і на виробах в стилі модерн. З технічної точки зору немає нічого неможливого, можна використовувати звичні методи всім і кожному, такі як поклейка шпалерами, покриття фарбою, створення картин або настінної графіки, взагалі втілення найсучасніших ідей.

Пріховані двері в салоні елітних дверей Aprio

Купуючи приховану двері, ви купуєте полотно і коробку, найчастіше для їх виготовлення використовують хвойний масив. Для того щоб підвищити шумоізоляцію кімнати дверну коробку обладнають спеціальним ущільнювачем. Для кріплення прихованих дверей використовують так звані 3Д петлі, їх використання дає можливість легко встановити двері, адже дверне полотно можна регулювати в трьох площинах.

При всій своїй простоті існує, кілька нюансів, які потрібно дотримуватися під час установки прихованих дверей:

Перше, це те, що при правильно встановлених дверей полотно завжди залишається в статичному положенні, ніякого самостійного відкривання дверей не повинно бути. Щоб отримати такий результат варто дотримуватися суворої вертикальність під час установки каркаса.

<

Друге, як і будь-яка інша двері, прихована двері повинні легко відкриватися і закриватися, чи не чіплятися за дверну коробку, тому важливо при монтажі звернути увагу на глибину посадки навесок.

Третє, дуже сильно на правильність установки дверного блоку впливає, на скільки якісно підготовлений дверний проріз. Потрібно повністю виключити нерівності і здійснювати монтаж двері, тільки після того як стіни будуть готові до чистової обробки.

Часто використовують Пріховані двері для комор або гардеробних кімнат, це найлегший спосіб заховати комору ще й візуально збільшити невеликий коридорчик.

Пріховані двері купити ви можете в нашому салоні елітних дверей Apriо, стоять такі двері чимало, але такий продукт відповідає найвищим стандартам якості до того ж це тренд в дизайні інтер'єру.Наші групи в соціальних мережах!