м.Київ Поділ (Контрактова площа) вул. Глибочицька 72 тел. (097) 500-50-44

Виконані роботи салоном по прадаже і виготовлення дверей Апріо
Чому клієнти вибирають нас?
Протипожежні двері 01.021

Двері-1

Протипожежні двері 01.021

 • Сертифікат вогнестійкості E-30
 • Колір: можливі інші варіанти.
Протипожежні двері 01.022

Двері-2

Протипожежні двері 01.022

 • Сертифікат вогнестійкості E-30
 • Колір: можливі інші варіанти.

Прагнення убезпечити своє життя - це цілком природне і закономірне бажання будь-якої людини, адже, як відомо, інстинкт самозбереження є найсильнішим. Можна боротися зі зловмисниками, але вогонь - нерівний противник.

У Києві двері з масиву сьогодні надзвичайно популярні. І тому є кілька вагомих причин, які спровоковані їх достоїнствами.

Так, для того, щоб захистити себе від полум'я і диму в разі пожежі, Вам необхідно купити протипожежні двері.

Вони сприяють збільшенню часу до моменту загоряння двері, локалізації вогню і, як результат, допомагають бригадам пожежників при гасінні і мінімізують Ваші матеріальні втрати.

У Києві протипожежні двері в обов'язковому порядку встановлені в місцях великого скупчення людей: торгових центрах, кінотеатрах, готелях, офісах, вокзалах тощо.

Перш, ніж купувати протипожежні двері, Вам необхідно упевнитися в чистоті репутації виробника, так як з вогнем жарти погані і навіть найменша помилка може коштувати Вам життя.

Салон елітних дверей Aprio допоможе втілити в життя Ваше уявлення про те, як повинна виглядати вхідні протипожежні двері в Ваше приміщення. У дизайні протипожежні двері можливе використання панелей з натурального дерева, скла, вітражів, художньої ковки та т.д. Наші дизайнерські можливості так само не обмежені, як і Ваша фантазія. Якщо ж Ви не можете остаточно визначиться з тим, як повинні виглядати вхідні протипожежні двері в Ваш будинок, наші дизайнери завжди готові Вам допомогти і за допомогою комп'ютерних програм візуалізувати результат Вашої спільної творчості. Крім того, за Вашим бажанням, ми можемо внутрішню панель протипожежні двері зробити такий же, як і міжкімнатні протипожежні двері всередині приміщення, це дозволить зробити вхідну протипожежні двері практично не виділяється у внутрішньому інтер'єрі. Завдяки цій розробці внутрішній дизайн може не збігатися за стилем із зовнішнім декором будівлі.

Ми є не тільки продавцями дверей, але і виробниками, тому у нас є можливість виготовити протипожежні двері будь-якого розміру і конфігурації. Дизайн вхідних дверей звичайно дуже важливий, але не менше уваги ми приділяємо і захисної функції дверей. Для забезпечення Вашої безпеки використовуються багато сучасні технічні засоби: системи відеоспостереження, домофони, сигналізація і т. Д., Але найважливішим гарантом захищеності від небажаних відвідувачів, звичайно є вхідні протипожежні двері. Незалежно, від того куди ведуть вхідні протипожежні двері: в квартиру, будинок, офіс, магазин або інше приміщення основна функція протипожежних дверей - захист. Захист від злому, вуличних звуків, пилу та інших зовнішніх впливів. Кожна вхідні протипожежні двері, виготовлена нами, комплектується замками і циліндрами кращих світових виробників, але ми не інформуємо громадськість, з міркування безпеки, назви цих фірм - виробників. Всі подробиці обговорюються тільки з замовником.

вогнестійкість ei-30

Конструкції вхідних дверей, розташування і функції спеціальних замків також обговорюється з кожним замовником індивідуально. Головним критерієм для вибору вхідних протипожежних дверей є її міцність і якість. У роботі ми використовуємо посилений, стійкий до злому і зносостійкий металевий каркас. За Вашим бажанням протипожежні двері може бути оснащена додатковими захисними елементами, броньованими накладками. Всі матеріали, що використовуються у виготовленні дверей, екологічно безпечні. Для ще більшої безпеки ми пропонуємо, на час ремонту встановити, так звану, технічну протипожежні двері з тимчасової фурнітурою і панелями. Цією протипожежна дверима будуть користуватися будівельники і користуватися ключами від тимчасових замків, які будуть замінені після закінчення ремонту. До того ж це дозволить не пошкодити і не забруднити оригінальне дизайнерське полотно і фурнітуру Вашої нових вхідних протипожежні двері.

Якщо Ви хочете замовити протипожежні двері в салоні елітних дверей Aprio, то зв'яжіться з нами і наш фахівець, у зручний для Вас час приїде, проведе всі необхідні виміри і розрахує попередню вартість. Остаточна вартість буде залежати від обраних Вами матеріалів, фурнітури і додаткових опцій. Після виготовлення протипожежні двері наші професійні майстри швидко і якісно встановлять її у Вашому приміщенні. Всі роботи проводяться в обумовлені терміни і завжди відповідають найвищим стандартам якості.

Ми цінуємо нашу репутацію і на всю нашу продукцію ми даємо гарантію. Переконатися в якості нашої роботи Ви, можете, прочитавши відгуки наших замовників. Багато з них зверталися в наш салон вже не один раз і стали нашими постійними клієнтами.

Звернувшись в салон елітних дверей Aprio Ви залишитеся задоволені результатом нашої роботи і вхідні протипожежні двері будуть довго і надійно захищати Вас і радувати Ваш погляд.

Протипожежні дерев'яні двері під замовлення - краще рішення

Наша компанія створює протипожежні двері в Києві на замовлення. Двері проходять випробування високої температури і вогню за допомогою спеціальних термопар ми визначаємо поширення тепла від вогню по дверях, тим самим виявляючи слабкі мета і усуваючи їх. Таким чином, ми зможемо втілити в життя всі поставлені Вами вимоги, включаючи матеріал, розміри і навіть дизайн. Додатково, ми надамо Вам гарантію, щоб Ви могли бути спокійні і впевнені в якості створеного об'єкта.

Сертифікат соотвествующий нормам Сертифікат соотвествующий нормам

Протипожежні двері можуть бути дерев'яними, сталевими або з використанням алюмінієвого профілю. Найбільшою популярністю користується перший варіант, так як він має ряд істотних переваг:

Здавалося б, деревина - самий легкозаймистий матеріал. Але спеціальне просочення робить її настільки ж вогнетривкої, наскільки і сталь. При нагріванні двері розширюється і не дозволяє проникнути в приміщення диму і чадних газів. Це зводить деформацію матеріалу до мінімуму, таким чином, в разі виникнення непередбаченої ситуації, Ви зможете вибратися назовні. З боку, така дерев'яна протипожежні двері нічим не буде відрізнятися від звичайної, в той час, як сталева і алюмінієва створюватиме образ бункера.

Ціни на протипожежні двері індивідуальні в кожному конкретному випадку, адже кожне замовлення унікальний. Тільки провівши всі необхідні замерочние і інші підготовчі роботи, а також створивши візуальний образ майбутнього об'єкта разом з нашим дизайнером, наш фахівець зможе скласти кошторис і назвати Вам конкретну вартість.

Подбайте про спокійному майбутньому Ваших рідних і близьких вже сьогодні, щоб не пошкодувати про це завтра!


 • індивідуальний прорахунок дверей
 • Виїзд фахівця
 • Підготовка ТЗ
 • Укладання договору
 • Доставка власним транспортом
 • Контроль виконання будівельниками
 • Монтаж
 • Гарантія, акт виконаних робіт

Наші групи в соціальних мережах!