Київ, Поділ (Контрактова площа) вул. Глибочицька 72 тел. (097) 500-50-44

Forte-01 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte-I

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte-10 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte-X

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte-11 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte-XI

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte-02 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte-II

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte-03 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte-III

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte-04 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte-IV

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte-05 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte-V

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte-06 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte-VI

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte-07 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte-VII

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte-08 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte-VIII

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte-09 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte-IX

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte clear-03 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte clear-III

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte clear-05 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte clear-V

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte clear-06 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte clear-VI

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte clear-07 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte clear-VII

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Forte plus-02 — елітні ламіновані двері

Ламіновані двері

Forte plus-II

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ


Чому клієнти вибирають нас?

Просмотреть всі наші роботи

Мир дизайну і технологій не стоїть на місці, це відноситься до дверей і предметів інтер'єру. Сучасні інтер'єри зберігають локанічность форм, але вимагають постійних оновлень. Представляємо нову колекцію дверей 2015 року. Нові матеріали, нові моделі, нові колірні рішення. Традиційне якість і довговічність.

На сучасному ринку дверей в Києві присутня величезна різноманітність матеріалів і фактур для виготовлення міжкімнатних дверей . Найпрестижнішими і респектабельними є ламіновані двері, виготовлені з масиву натурального дерева, але вони так само є і одними з найдорожчих. Чудовою альтернативою таким дверям є шпоновані ламіновані двері, вони значно дешевше, але не поступаються дверям з масиву по функціональності і опціональним характеристикам. Наповненням полотна у таких дверей може бути МДФ, вологостійка плита або ДСП. Це робить ламіновані двері високоміцними з підвищеною звукоізоляцією. Крім того, шпон полотна покривається вологостійким розчином і захисним лаком для запобігання полотна від механічних пошкоджень і збереження кольору. Найбільшою популярністю користується комбіноване полотно, яке складається з масиву натурального дерева, ДСП і МДФ. Каркас таких виробів покривають шпоном з цінних порід дерева, завдяки чому вони візуально не відрізняються від дверей, виготовлених з масиву дерева, але мають значно меншу вагу і вартість.

Все ламіновані двері, виготовлені у нас, зроблені з гіпоалергенних, екологічно безпечних матеріалів з високим рівнем міцності і довговічності. Так само ми виготовляємо протипожежні ламіновані двері, які зовні нічим не відрізняються від звичайних дверей, але завдяки спеціальному просоченню стають вогнетривкими і затримують поширення вогню в приміщенні.

Підсумкову вартість виробів (послуг), будь ласка, звертайтесь до свого консультантів.Контакти >>>


Елітні ламіновані двері під замовлення - найкраще рішення.

Одним з головних елементом дизайну інтер'єру, який необхідно брати до уваги, є міжкімнатні ламіновані двері. Тому, що б не зіпсувати весь вигляд приміщення і не порушити цілісність дизайнерської думки, до їх вибору потрібно підходити дуже ретельно і грамотно. Компанія Aprio працює вже 20 років на ринку дверей тому навряд чи, хтось крім нас може краще допомогти у виборі і придбанні Ваших дверей. Крім того всі виготовлені нами ламіновані двері відповідають міжнародному стандарту якості ISO 9001. Міжкімнатні ламіновані двері виконують кілька функцій: захист від шуму, світла, протягу і поділ простору. Вони діляться на кілька типів: класичні, розсувні, приховані. Який, з цих, видів підходить саме Вам, визначається виходячи із загального дизайну приміщення і функціонального навантаження.

Ламіновані двері від Aprio Київ

Forte plus-01 — елітні ламіновані двері

Крім матеріалу, який використовується при виготовленні, ламіновані двері розрізняються за способом відкриття: орні, складні, розсувні, маятникові.

Двері можуть бути виготовлена з суцільного полотна або з використанням скла, дзеркал, шкіри, молдингів або вітражів . У дизайні можливе використання декоративних вставок з натурального дерева. Ми маємо в своєму розпорядженні широким спектром колірної гами, близько 240 кольорів, і можемо виготовити двері практично будь-якого відтінку, що особливо важливо при виготовленні прихованих дверей .

Залежно від розміру кімнат і дверних прорізів, з урахуванням загального стилю, Вам потрібно зробити вибір, але це часто буває не просто. Якщо в каталозі із зразками готових дверей Ви не можете знайти свої ідеальні ламіновані двері, ми з радістю допоможемо Вам створити їх. Звичайно, виготовляти будемо ми, а «творити» будете Ви. Дуже велику роль в дизайні ламіновані двері грає фурнітура , без якої жодна двері не зможе виконувати свої функції. Ми використовуємо тільки якісну фурнітуру італійських фірм виробників з відмінною репутацією. Адже саме від ручок, петель і замків залежить, наскільки Вам зручно і комфортно буде користуватися дверима.

Для того що б ламіновані двері були ідеально встановлені в дверному отворі до Вас приїде наш фахівець, який проведе всі необхідні виміри і складе попередній кошторис, яку можна буде уточнити після узгодження всіх аспектів. Після затвердження остаточного кошторису укладається договір, де крім всіх зобов'язань сторін, вказується термін закінчення робіт по монтажу і установці. Ми передбачаємо мінімальні терміни виготовлення, так як цінуємо свій час і час наших клієнтів. Після закінчення установки дверей підписується акт виконаних робіт. На всі виготовлені ламіновані двері ми даємо гарантію 7 років, протягом яких здійснюється гарантійне обслуговування. Іншими словами салон дверей АПРІО в Києві продає ламіновані двері «під ключ», що включає в себе наступні етапи:

У своїй роботі кампанія Aprio керується принципом - якість перш за все. Тому, якщо Ви хочете придбати дизайнерські, якісні ламіновані двері, за розумні гроші, ми Вас чекаємо. Ми впевнені, що Ви залишитеся задоволені результатом і міжкімнатні ламіновані двері, придбані у нас, будуть радувати око і служити Вам довгі роки.

Впевненість в цьому в нас вселяють відгуки наших клієнтів і те, що багато хто з них рекомендують салон дверей Aprio своїм друзям і знайомим.Наші групи в соціальних мережах!