Київ, Поділ (Контрактова площа) вул. Глибочицька 72 (Позняки ул.Княжий затон 2/30) тел. (097) 500-50-44

Сучасні двері
Сучасні двері
Класичні двері
Класичні двері
Приховані двері
Приховані двері
Розсувні двері
Розсувні двері
Двері з масиву
Двері з масиву
Двери противопожарные
Ламинированные двери
Ексклюзивні двері
Ексклюзивні двері
Протипожежні двері
Протипожежні двері
  • Виконані роботи салоном по прадаже і виготовлення дверей Апріо
  • Виконані роботи салоном по прадаже і виготовлення дверей Апріо
  • Виконані роботи салоном по прадаже і виготовлення дверей Апріо
  • Виконані роботи салоном по прадаже і виготовлення дверей Апріо
Переглянути всі наші роботи

Чому клієнти вибирають нас

Міжкімнатні шпоновані двері для будинків і квартир

Різноманітність фактур і матеріалів на сучасному ринку міжкімнатних дверей дозволяє покупцеві зробити зважений і оптимальний вибір. Всім відомо, що найбільшою популярністю користуються двері з масиву натурального дерева. Однак висока вартість є вагомим аргументом проти даного матеріалу. І в такому випадку з'являється прекрасна альтернатива: ціни на шпоновані двері нижче, а своїми визначальними характеристиками вони не поступаються дерев'яним.

Шпон являє собою тонкий шар деревини. Саме тому покупка шпонированной двері, яка успадковує всі переваги натурального дерева, стане більш вигідною для Вашого бюджету. Крім іншого, шпон покривається вологостійким розчином і захисним лаком для перешкоди вицвітання.

Шпоновані міжкімнатні двері під замовлення - краще рішення

Для того, щоб посилити Вашу впевненість у правильності рішення купити шпоновані двері, ми розповімо Вам про основні їх переваги:

Купити міжкімнатні двері можна в Києві, в салоні дверей Aprio

Наша компанія зробила крок далі звичайного придбання шпонованих дверей в Києві і пропонує Вам створити її за своїм власним проектом. Уявіть виріб у своїй голові. Яка ця двері? Якого вона кольору? Яка фурнітура прикрашає її? Все це відтепер Ви можете втілити в життя завдяки майстерності наших дизайнерів і інших фахівців.

Навряд Ви зможете знайти в Києві інші такі шпоновані двері. Їх характерною особливістю стане ексклюзивність дизайну, якою Ви її наділяє, а також унікальність відтінку. Шпонування відкриває безмежні можливості для декорування дверей, таким образів, ви можете сміливо фантазувати - все це може стати реальністю!


Ексклюзивні шпоновані міжкімнатні двері за доступними цінами

Додатковою перевагою виготовлення шпонованих дверей на замовлення також є те, що купуючи міжкімнатні шпоновані двері в магазині, Ви повинні бути абсолютно впевнені в розмірах дверного отвору, так як «підігнати» їх вже не вийде. Створюючи ж даний елемент інтер'єру з нуля, Ви маєте можливість контролювати процес на всіх стадіях її виготовлення.


Ціни на шпоновані двері індивідуальні в кожному конкретному випадку, адже не можна провести оцінку вартості не знаючи розмірів і особливостей кімнати. Наші фахівці, прехал на Ваш виклик, проведуть всі необхідні підготовчі роботи, після чого зможуть скласти кошторис. Таким образів, Ви можете бути впевненості в прозорості все підрахунків.

Вітражі Tiffany

Виготовлення та продаж дверей в Києві

Придбавши шпоновані двері на замовлення, Ви не тільки зробите вигідне придбання, але і отримаєте взамін неповторний витвір мистецтва, автором якого будете Ви самі.


Угода шляхом закріплена юридично за допомогою договору. А підтвердженням сумлінності наших намірів і якісність нашої роботи стане надана Вам гарантія.Наші групи в соціальних мережах!