Шкаф-купе орех
Шкаф-купе орех - Портфолио компании по продаже дверей Киев Априо
Шкаф-купе на заказ - Портфолио компании по продаже дверей Киев Априо
Шкаф-купе на заказ - Портфолио компании по продаже дверей Киев Априо
Шкаф-купе на заказ - Портфолио компании по продаже дверей Киев Априо
Шкаф-купе на заказ - Портфолио компании по продаже дверей Киев Априо
Шкаф-купе на заказ - Портфолио компании по продаже дверей Киев Априо
Шкаф-купе на заказ - Портфолио компании по продаже дверей Киев Априо
Шкаф-купе шпон яблоко. Стекло с узорами Киев Априо
Шкаф-купе шпон яблоко. Стекло с узорами
Книжный шкаф-купе со стеклами. Ясень 254/8
Книжный шкаф-купе со стеклами. Ясень 254/8

Шафа-купе на замовлення від Aprio

  

Кожна жінка мріє про власну гардеробній кімнаті, де на полицях, стелажах і вішалках будуть, акуратно зберігається все її речі, а також постільну білизну, рушники і речі домочадців, але габарити середньостатистичних квартир і будинків часто настільки скромні , що про таку окремій кімнаті залишається тільки мріяти. Більш того в більшості ситуація така, що місця не вистачає навіть для повноцінного шафи. Уже кілька років особливою популярністю користуються вбудовані шафи або шафи купе, які на відміну від меблів з орними дверцями поміщаються в більш компактних кімнатах і допомагають вмістити повноцінний шафа навіть в невеликих спальнях або прихожих.

  

Прийнявши рішення купити недорогий шафа купе, ви отримуєте відразу незаперечна перевага - це оптимізація використання простору. Модні дизайнери інтер'єру в один голос твердять, що головний тренд вже багато сезонів поспіль - це вільний простір. Така обстановка в житлових приміщеннях допомагає людині відчути себе більш розкуто і повноцінно відпочити в домашній обстановці, а також звільниться від тиску випробовується на роботі і різних стресових ситуацій повсякденного життя. Виходячи з цих причин і власних можливостей, люди намагаються відмовлятися від великогабаритної і низько функціональних меблів на користь компактних сучасних конструкцій.

  

Звичайно, шафи, що мають двері купе універсальна меблі, їх можна встановити в коридорі, залі, передпокої або спальні, вони підходять як для житлових, так і офісних приміщень, дизайнери можуть задіяти їх в будь-якому проекті: починаючи від класичних дизайнів закінчуючи самими ультрасучасними рішеннями в стилі хайтек. Шафи купе дуже місткі при своїх відносно невеликих розмірах, їх зручна конструкція економить додатковий простір, до того ж виготовляючи такі меблі на замовлення, ви зможе внести в свій інтер'єр сучасні, модні нотки.

Звернувшись в салон елітних дверей "Aprio" ви отримаєте тільки найкращий сервіс, у нас працюють майстри своєї справи, люди які розбираються в тенденціях сучасного дизайну інтер'єру та вміють створювати якісні меблі, наші клієнти можуть розраховувати на повний спектр послуг від проектування до підбору і оформлення дизайну. Меблі, зроблені нашими майстрами, відповідає всім вимогам сучасного часу (функціональність, екологічність, місткість) і ми відповідаємо своєю репутацією за її якість.

Купити шафа купе на перший погляд легке завдання, але коли справа доходить безпосередньо до вибору, то розкривається безліч нюансів і тонкощів, в яких іноді буває складно розібратися без допомоги консультанта.

Перше, що повинен знати клієнт, що купити шафу купе можна двох видів:

Коли ви задумаєте купити шафу купе київ консультант запитає і про систему купе і про профілі, для розуміючи визначимо ці терміни. Комплексна конструкція, напрямні та інші складові - це система купе. Можуть використовуватися алюмінієві або сталеві складові. Той матеріал, що визначає раму двері - це профіль системи купе.

Досить великий вибір матеріалів для оформлення фасадів шаф-купе:

Часто проектуючи дизайни шаф купе, ми даємо раду нашим клієнтам скомбінувати все вище перераховані матеріали для досягнення більш гармонійного рішення.

Важливо правильно підібрати не тільки дизайн дверного полотна, а й внутрішнє наповнення майбутньої шафи, адже від цього безпосередньо залежатиме його функціональність і зручність. Недорогі шафи купе пропонують стандартний набір складових:

Ось такі основні елементи можуть наповнити ваш шафа купе всередині, їх існує безліч, і ми згадали тільки найосновніші. Безперечно, додаткові елементи зможуть збільшити надійність і комфортність використання шафи купе, але при цьому такі механізми також вплинуть на вартість і термін виконання замовлення.

На нашому сайті aprio.ua ви можете розглянути готові шафи купе фото меблів створеної салоном на замовлення з урахуванням всіх побажань клієнтів і сучасних мотивів в дизайні інтер'єру, ми можемо не тільки естетично оформити ваші бажання, а й допоможемо створити оптимальне внутрішнє наповнення, щоб ваш шафа вмістив абсолютно всі речі.

Варто також згадати, що все частіше клієнти замовляють кутовий шафа купе, головною відмінністю таких шаф є їх форма, по цій характеристиці їх можна розділити на три підвиди.

Трапецієвидний кутовий шафа може бути розміщений в призначений кут кімнати і береться за основу конструкції. Потім до нього, за бажанням замовника, можна приєднати звичайний прямий шафи, полиці та інші елементи. Такі шафи дуже місткі завдяки своїй формі.

Більш зручні та практичні г-образні кутові шафи купе , вони займають менше простору. Найчастіше ця конструкція створюється за рахунок того, що два прямих шафи встановлюють під прямим кутом один до іншого.

Ультрасовременное рішення це гнуті або так звані радісно шафи, що і говорити про їхню красу, незвичність, компактності і місткості. Звичайно, такі конструкції виготовляють індивідуально під замовлення, а їх вартість обмовляється з безпосереднім замовником.

Якщо Ви хочете придбати шафу купе Київ запропонує вам безліч інтернет магазинів, салонів і звичайних магазинів, де продавці будуть пропонувати купити шафу дешево, але не завжди дешево значить добре. Купуючи шафа купе в салоні елітних дверей "Aprio" ви на всі 100% можете бути впевнені в якості товару. Всі матеріали, використовувані на нашому виробництві, відповідають високим стандартам, а роботи виконують тільки досвідчені майстри, які знають свою справу. За двадцять років роботи ми втілили в життя безліч проектів, і кожен раз максимально відповідально підійшли до реалізації задумки, адже це наше ім'я. Зверніться в салон елітних дверей "Aprio" і ми втілимо ваші мрії в реальність.
Наші групи в соціальних мережах!