Чому клієнти обирають нас

Мебельна фурнітура від провідних виробників

Для укомплекціціі наших виробів ми пропонуємо фурнітуру тільки всесвітньо відомих марок італійських виробників. Tupai, COLOMBO, MANDELLI, MANITAL дозволять не просто укомплектувати дверний блок довговічною дверною ручкою, а й вигідно підкреслити дизайн не тільки двері, але і всього інтер'єру в цілому.

Дверная фурнитура Safita в Киеве

Safita

Дверная фурнитура Pasini в Киеве

Pasini

Купуючи двері, клієнти концентруються на тому, як буде виглядати виріб, на його дизайн, колір і часто забувають про таку важливу деталь, як дверна фурнітура. Купити дверні ручки не складе особливих труднощів, але важливо бути впевненим в якості придбаного вироби. Салон елітних дверей надає величезний вибір дверної фурнітури від європейських компаній зі світовим ім'ям. Ми співпрацюємо з такими відомими фірмами, як Colombo Design, Tupai, Mandelli, Safita, Pasini.

Кожна з вище перерахованих компаній, пропонує споживачеві продукцію високої якості, і в знак впевненості на свої вироби надає тривалу гарантію на вироби.

Дверні ручки від наших партнерів - це чіткі механізми з унікальними дизайнами. Для виготовлення дверної фурнітури найчастіше використовують слави металів, це може бути хром і латунь або інші легкі і в той же час міцні матеріали. Дизайнери в цих компаніях постійно працюють над розробкою нових рішень, придумують оригінальні форми і створюють неповторні дверні ручки.

Також важливо відзначити міцність покриття пропонованої нами фурнітури, для досягнення рівномірності шару і стійкості нанесеної фарби використовують інноваційні технології та впроваджуються все нові технічні рішення.

На кожному етапі виробництва проводиться детальна перевірка кожної складової майбутніх дверних ручок, на багатьох виробництвах вже сьогодні виключений людський фактор і за допомогою робототехніки досягається максимальна якість виробів.

Звернувшись в салон елітних дверей Aprio, ви завжди можете розраховувати на докладну консультацію і увагу наших менеджерів. Ми маємо свої офіси на Лівому і Правому березі Києва для зручності наших клієнтів.Наші групи в соціальних мережах!