Компанія Aprio спонсор на конкурсі "ІНТЕР'ЄР РОКУ 2016"

Конкурс «Інтер'єр року». 2016 фото

Конкурс «Інтер'єр року» спрямований на пошук талановитих архітекторів і дизайнерів інтер'єрів з усієї України, які отримають увагу преси і можливість участі в цікавих професійних проектах від організаторів події. Участь в конкурсі беруть і визнані метри українського архітектурного мистецтва, що служить гідним зразком і прикладом для молодих талановитих авторів.

Компанія Aprio вітає зднем Архітектора всіх архітекторів України!

1 липня - День Архітектора України. фото

Прийміть найтепліші та сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня Архітектора України! Архітектура - це мистецтво і наука, які прийшли до нас із давнини, це чудова творча професія, яка нікого не залишає байдужим. Від таланту архітектора залежить, наскільки зручні, красиві і зручні будуть наші квартири, офіси, медичні установи, дитячі сади і школи, торгові та розважальні центри. Бажаємо Вам творчого натхнення, успіхів у Вашій цікавою і необхідною роботі!

Компанія Aprio спонсор на конкурсі "ІНТЕР'ЄР РОКУ 2015"

Интерьер Года 2015 — Игорь Яременко, Сергей и Влада Махно.

З власникам "Гран-прі" конкурсу "Інтер'єр року 2015» з Сергієм і Владою Махно. Архітектурний конкурс Інтер'єр Року 2015. Aprio були спонсорами і учасниками цього заходу Фото 6 Сергій і Влада Махно. Фото 7 Карим Рашид і Аня Гойман. Фото 8 Світлана Антонович.

Aprio учасник-Спонсор архітектурної зустрічі проекту metronome в просторі "FEDORIV HUB"

FEDORIV HUB

Учасникам проекту METRONOME були представлені нові тенденції. Участь і підтримка в проведенні архітектурного проекту METRONOME (за 9 Вересня., 2 липня, 29 липня). Фото 4 Андрій Ярема. Фото 5 В'ячеслав Балбек.

АРХІТЕКТУРНИЙ КОНКУРС «ІНТЕР'ЄР РОКУ 2014»

APX-Caffe

Новий архітектурний проект "APX-Caffe". Мета проекту - регулярне проведення зустрічей архітекторів і дизайнерів в дружній невимушеній обстановці. Подібні зустрічі вже стали традицією в Києві та Одесі. У зв'язку з цим організатор, яким є журнал "Дом и интерьер", розширює географію заходи.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО ОФІСУ ВИКТОРИИ ФАЙНБЛАТ

Презентація нового офісу Вікторії Файнблат

Нове дизайн-бюро Вікторії Файнблат є не просто середовищем для роботи співробітників, але і справжнім джерелом творчості, завдяки якому відбувається реалізація найскладніших завдань і сміливих ідей.

Творча зустріч APX-CAFFE - ВІРГИНІЮСА ЮОЗАЙТІСА

Творческая встреча APX-CAFFE — Виргиниюса Юозайтиса

Початок нового сезону організатори архітектурного проекту «АРХ-Caff» журнал «Дом і Інтер'єр» вирішили почати з майстер-класу провідного литовського архітектора, керівника компанії з проектування і нагляду за будівництвом «JAS», володаря кількох почесних нагород конкурсу «The Best Project of the Year »Віргініюс Юозайтіс.

АРХІТЕКТУРНИЙ КОНКУРС «ІНТЕР'ЄР РОКУ 2013»

V Всеукраинский ежегодный архитектурный конкурс Интерьер Года 2013. Aprio являлись спонсорами и участниками этого мероприятия. Участники Фабио Новембре, Левон Айрапетов, Массимо Папири  и многие другие.

V Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс Інтер'єр Року 2013. Aprio були спонсорами і учасниками цього заходу. Учасники Фабіо Новембре, Левон Айрапетов, Массімо папір і багато інших.Наші групи в соціальних мережах!