loader image

Двері італійських виробників

 

Італійські двері міжкомнатні

Здавна італійці вважаються законодавцями моди дверей. Саме вони видозмінили функціональність дверей та перетворили їх на елемент інтер’єру. Двері італійських фабрик відрізняються вишуканістю та неповторністю. Кожна колекція кожної фабрики має певну особливість, що відрізняє її від усіх інших.

Не секрет, що Італія вже кілька десятиліть поспіль є королевою у сфері моди інтер’єру. У декорі італійських майстрів часто вловлюються поєднання місцевих традицій, класики та сучасних елементів. Усі італійські двері, міжкімнатні чи вхідні – головна складова загального дизайну приміщень. Вибираючи італійські двері, ви вибираєте стиль. Італійські вхідні двері вже давно стали предметом загального захоплення і відповідно займають лідируючі позиції на світовому виробничому ринку. Всі вироби мають найвищий рівень якості та надійності.

Елітні двері італійські

Двері міжкімнатні італійські набувають ексклюзивності та індивідуальності, перетворюючи будь-яку кімнату на апартаменти вищого класу. На нашому сайті також надано широкий вибір італійської дверної фурнітури для розсувних дверей, що часто використовуються як економія простору.

Моделі можуть бути декоровані високоміцним склом, розписані вручну, або оформлені мідними оригінальними вставками. Вхідні або міжкімнатні італійські двері також можуть виготовлятися в самих нестандартних розмірах.

Переваги оформлення італійських дверей

найкращі варіанти декорування (вітражі, кольорове або звичайне скло); стилістичні оформлення великою кількістю матеріалів – слонова кістка, скло, пластик чи метал;
ефективне поєднання інноваційних обробок та шпону цінних порід деревини;
оригінальне фарбування (нерідко дві сторони італійських міжкімнатних дверей фарбують у різні кольори), які дозволяють встановити двері між приміщеннями, що відрізняються інтер’єром.

Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з підбором вхідних та італійських міжкімнатних дверей, або потрібна додаткова консультація, ви завжди можете зв’язатися з нашими співробітниками. У вас також є можливість замовити та купити італійські двері найвищої якості та стилю прямо зараз.