loader image

Ми в APRIO створюємо шедеври,
які змінюють ваш простір і життя на краще!

Tupai

Tupai – інноваційне, орієнтоване на дизайн, сімейне підприємство, засноване в 1990 році в містечку Terno d’Isola на півночі Італії. Світовий орієнтир справжнього «Made in Italy» на ринку дверних ручок і аксесуарів.

Interior Design

"Філософія нашої компанії має на увазі те, що ми не прагнемо просто закрити прохід в отворі вашого будинку, квартири, офісу або готелю. Будь-яке з цих приміщень гідно того, щоб його оформили з повагою і відповідальністю."

Що ми робимо

Виробляємо і встановлюємо вхідні, міжкімнатні, розсувні двері, перегородки зі скла і алюмінію, приховані двері, стінові панелі за індивідуальними проектами. Разом з якісною продукцією ми надаємо повний комплекс послуг по консультації, технічного нагляду та кваліфікованому монтажу.

Ми створюємо всі умови для того, щоб підібрати ті двері, які будуть доповнювати і робити простір навколо більш досконалим.
Двері – це важливо.

з 1990 року

Colombo Design

Colombo Design – інноваційне, орієнтоване на дизайн, сімейне підприємство, засноване в 1990 році в містечку Terno d’Isola на півночі Італії. Світовий орієнтир справжнього «Made in Italy» на ринку дверних ручок і аксесуарів.

Місія компанії – виробництво дизайнерської продукції зі знаком «Green Made» для сучасного інтер’єру, яка легко адаптується і доступна всім, хто шукає функціональність і довговічність.

Дверні ручки Colombo в Києві можна придбати в наших салонах. Ці аксесуари виконуються з таких матеріалів, як, наприклад, хромованого металу і досить екзотичного дерева або венеціанського скла. У будь-якому випадку фурнітура залишається зразком якості та стилю.

Як ми працюємо

Разом з якісною продукцією ми надаємо повний комплекс послуг по консультації, технічного нагляду та кваліфікованому монтажу.

Зв'язок

Ви нам дзвоните або пишіть, обговорюємо моделі та деталі, отримуєте попередню вартість

Зустріч

Рекомендуємо приділити час та відвідати наші шоуруми для ознайомлення з продукцією "наживо"

Замір

Виїжджаємо на об'єкт для вимірів та складання кошторису з урахуванням усіх побажань

Передплата

Укладаємо договір, затверджуємо специфікацію до замовлення, вносимо передоплату

Виготовлення

Від п'яти робочих днів, залежно від складності замовлення

Доставка

Ми доставляємо продукцію до Вас на об'єкт

Монтаж

Наші штатні монтажники професійно встановлюють двері

Оплата

Акт приймання-передачі, гарантія на вироби, кінцевий розрахунок

ЖК “Рыбальский” год реализации 2020. Проэкт – Анна Гойман
Виробництво

Що ми виробляємо

Виробляємо і встановлюємо вхідні, міжкімнатні, розсувні двері, перегородки зі скла і алюмінію, приховані двері, стінові панелі за індивідуальними проектами. Разом з якісною продукцією ми надаємо повний комплекс послуг по консультації, технічного нагляду та кваліфікованому монтажу.

Також ми стежимо за розвитком сучасних тенденцій в дизайні, постійно оновлюємо модельний ряд. Найпопулярніші позиції в нашому асортименті: двері прихованого монтажу і конструкції з алюмінію.

Secret doors

Приховані двері – тренд сучасного дизайну

Сьогодні приховані двері або двері невидимки – улюблений інструмент дизайнерів і архітекторів, що дає можливість експериментувати і втілювати в життя найсміливіші інтер’єрні рішення.

Технології ХХІ століття

Шпоновані та фарбовані двері

Шпоновані двері виготовляються в розмаїтті поширених видів дизайну. Дане покриття можна застосувати як в гладких щитових моделях, так і в рельєфних. У більш консервативному, класичному інтер’єрі добре виглядають відомі всім фільончасті двері. Шпоновані двері також забарвлюються в різні кольори для того, щоб гармоніювати з обраної кольоровою гамою інтер’єру. Ви можете вибрати модель з лиштвами або без них.

Варто врахувати, що відповідно до сучасних стильовим тенденціям, вам зовсім не обов’язково продумувати інтер’єр спальні, коридору та кухні, наприклад, в одному стилі і гамі. Відповідно, якщо спальню ви вирішили зробити в світлих тонах, а коридор – в теплих, ви легко зможете замовити двосторонні шпоновані двері, де одна сторона буде пастельного відтінку, інша – кольору натурального дерева.

Колекції

Виробляємо і встановлюємо вхідні, міжкімнатні, розсувні двері, перегородки зі скла і алюмінію, приховані двері, стінові панелі за індивідуальними проектами

Відгуки
Що кажуть?

Відгуки нашіх клієнтив з Google

Ми хочемо поділитися з вами деякими відгуками, які залишили наші клієнти. 

"Добре місце де вам все розкажуть, допоможуть обрати, зроблять та встановлять якісні двері."
Ганна Кошова
"Чудові хлопці. Подзвонив, наступного дня приїхали поміряли, до кінця тижня встановили. Швидко якісно, звісно не можна сказати що дешево зате якісно."
Євегнен Бойко
" Привітні менеджери, дуже докладні та повні консультації, підхід "від клієнта", "прозорі" ціни на матеріали та роботи. А так само кави та цукерки! :-)"
Олександр

Телефони:

info@aprio.ua

ПОЗНЯКИ

вул. Драгоманова, 6-А

Телефони:

salon@aprio.ua