loader image

[vc_row css=”.vc_custom_1564071022687{margin-top: 30px !important;margin-bottom: 20px !important;border-top-width: 30px !important;border-bottom-width: 20px !important;padding-top: 10px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Чіткі і лаконічні дизайни, а також високу якість продукції принесли італійській фірмі Pasini любов і повагу споживачів на всіх земних континентах.
Вироби цієї компанії мають свій неповторний стиль і особливий характер. Високу міцність дверної фурнітури Pasini забезпечує особлива конструкція фланця, особливістю виробів бренду є легка робота пружини і простий монтаж ручок.

Для покриття своїх виробів компанія Pasini використовує унікальне покриття PVD, воно не дряпається, не вигоряє і не стирається тривалий час.

Продукція бренду містить широкий товарний ряд від недорогих виробів до предметів розкоші. Також варто відзначити, що дизайнери Pasini подбали про широкій колірній гамі і більшій кількості конструктивних рішень. Таким чином, асортимент від Pasini задовольнить покупця з найвитонченішими вимогами.

Виробник Pasini впевнений в якості своєї продукції і це він підтверджує десятирічною гарантією на свої вироби.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”4524″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”880,879,878,877,875″ img_size=”full” title=”Портфолио работ”][/vc_column][/vc_row]