loader image

Ми в APRIO створюємо шедеври,
які змінюють ваш простір і життя на краще!

DND by Martinelli

Компанія Aprio успішно співпрацює з дизайнерами та архітекторами. Постійно удосконалюючи технології, двері Aprio стають тільки краще, що дозволяє задовольнити навіть самого вимогливого клієнта.

Interior Design

"Філософія нашої компанії має на увазі те, що ми не прагнемо просто закрити прохід в отворі вашого будинку, квартири, офісу або готелю. Будь-яке з цих приміщень гідно того, щоб його оформили з повагою і відповідальністю."

Що ми робимо

Виробляємо і встановлюємо вхідні, міжкімнатні, розсувні двері, перегородки зі скла і алюмінію, приховані двері, стінові панелі за індивідуальними проектами. Разом з якісною продукцією ми надаємо повний комплекс послуг по консультації, технічного нагляду та кваліфікованому монтажу.

Ми створюємо всі умови для того, щоб підібрати ті двері, які будуть доповнювати і робити простір навколо більш досконалим.
Двері – це важливо.

Компанія Aprio заснована в 1997 році

Про нас

Компанія Aprio заснована в 1997 році. З моменту створення до сьогоднішнього дня компанія пройшла шлях від простого виробництва до високотехнологічного виробництва якісних виробів. Основний вид діяльності Aprio – виробництво і продаж вхідних, міжкімнатних, розсувних дверей, перегородок зі скла і алюмінію, прихованих дверей, стінових панелей за індивідуальними проектами. Разом з високоякісною продукцією компанія надає повний комплекс послуг по консультації, технічного нагляду та кваліфікованому монтажу.

У нашому асортименті Ви знайдете рішення для класичного і сучасного дизайну будь-яких приміщень. Нові тенденції дизайну інтер’єру дають нам можливість проявити себе. Поява в асортименті дверей прихованого монтажу, конструкцій з алюмінію і скла доводить, що ми йдемо в ногу з часом.

Як ми працюємо

Разом з якісною продукцією ми надаємо повний комплекс послуг по консультації, технічного нагляду та кваліфікованому монтажу.

Зв'язок

Ви нам дзвоните або пишіть, обговорюємо моделі та деталі, отримуєте попередню вартість

Зустріч

Рекомендуємо приділити час та відвідати наші шоуруми для ознайомлення з продукцією "наживо"

Замір

Виїжджаємо на об'єкт для вимірів та складання кошторису з урахуванням усіх побажань

Передплата

Укладаємо договір, затверджуємо специфікацію до замовлення, вносимо передоплату

Виготовлення

Від п'яти робочих днів, залежно від складності замовлення

Доставка

Ми доставляємо продукцію до Вас на об'єкт

Монтаж

Наші штатні монтажники професійно встановлюють двері

Оплата

Акт приймання-передачі, гарантія на вироби, кінцевий розрахунок

ЖК “Рыбальский” год реализации 2020. Проэкт – Анна Гойман
Виробництво

Що ми виробляємо

Виробляємо і встановлюємо вхідні, міжкімнатні, розсувні двері, перегородки зі скла і алюмінію, приховані двері, стінові панелі за індивідуальними проектами. Разом з якісною продукцією ми надаємо повний комплекс послуг по консультації, технічного нагляду та кваліфікованому монтажу.

Також ми стежимо за розвитком сучасних тенденцій в дизайні, постійно оновлюємо модельний ряд. Найпопулярніші позиції в нашому асортименті: двері прихованого монтажу і конструкції з алюмінію.

Secret doors

Приховані двері – тренд сучасного дизайну

Сьогодні приховані двері або двері невидимки – улюблений інструмент дизайнерів і архітекторів, що дає можливість експериментувати і втілювати в життя найсміливіші інтер’єрні рішення.

Технології ХХІ століття

Шпоновані та фарбовані двері

Шпоновані двері виготовляються в розмаїтті поширених видів дизайну. Дане покриття можна застосувати як в гладких щитових моделях, так і в рельєфних. У більш консервативному, класичному інтер’єрі добре виглядають відомі всім фільончасті двері. Шпоновані двері також забарвлюються в різні кольори для того, щоб гармоніювати з обраної кольоровою гамою інтер’єру. Ви можете вибрати модель з лиштвами або без них.

Варто врахувати, що відповідно до сучасних стильовим тенденціям, вам зовсім не обов’язково продумувати інтер’єр спальні, коридору та кухні, наприклад, в одному стилі і гамі. Відповідно, якщо спальню ви вирішили зробити в світлих тонах, а коридор – в теплих, ви легко зможете замовити двосторонні шпоновані двері, де одна сторона буде пастельного відтінку, інша – кольору натурального дерева.

Колекції

Виробляємо і встановлюємо вхідні, міжкімнатні, розсувні двері, перегородки зі скла і алюмінію, приховані двері, стінові панелі за індивідуальними проектами